Struktura organizacyjna
Szczegóły informacji
Struktura organizacyjna
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2011-07-20 13:53:26 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Akapit nr - brak tytułu
STRUKTURA ORGANIZACYJNA URZĘDU GMINY ŻARY
I. Wójt Gminy- Leszek MROŻEK, tel. 68 470 73 18.
II. Sekretarz Gminy- Radosław POGORZELEC, tel. 68 470 73 12.
III. Skarbnik Gminy- Barbara KARPOWICZ, tel. 68 470 73 26.
IV. Referat Spraw Społecznych i Zamówień Publicznych (RSZ).
Kierownik Referatu- Anna Kochanowska- fundusze strukturalne, zamówienia publiczne, strona internetowa Urzędu, BIP – pok. 202, tel. (68) 470-73-27,
1) inspektor Jolanta Janiszewska- sekretariat- pok.105, tel. 68 470 73 00,
2) inspektor Danuta Sławińska - kadry i szkolenia - pok. 203, tel. (68) 470-73-29,
3) inspektor Krystyna Micinowska – obsługa Rady Gminy – pok. 205, tel. (68) 470-73-17,
4) inspektor Joanna Ochocińska – ewidencja ludności, dowody osobiste – pok. 204, tel. (68) 470-73-24,
5) referent Katarzyna Marciniak– kultura, sport, turystyka, wynajem świetlic – pok. 201, tel. (68) 470-73-32,
6) inspektor Bożena Gąsiorowska – obrona cywilna – pok. 204, tel. (68) 470-73-30,
7) inspektor Dorota Zaucha – fundusze strukturalne– pok. 213, tel. (68) 470-73-16,
8) specjalista Ewa Kusion- obsługa urzędu- pok. 201, tel. (68) 470 73 35.
V. Referat Gospodarki Nieruchomościami i Środowiska (RGŚ).
Kierownik Referatu – Edyta Ciecierska – pok. 209, tel. (68) 470-73-28
1) referent Marek Siry – ochrona środowiska – pok. 207, tel. (68) 470-73-04
2) podinspektor Paulina Reczuch – rolnictwo, handel i usługi rejestracji działalności gospodarczej – pok. 210, tel. (68) 470-73-22,
zastępstwo: Marta Szymańska
3) inspektor Monika Bazak - gospodarka komunalna i mieszkaniowa- pok. 210, tel. (68) 470-73-08, zastępstwo: Barbara Klisowska
4) inspektor Agnieszka Nogas– planowanie i zagospodarowanie przestrzenne – pok. 211, tel. (68) 470-73-14,
5) inspektor Paulina Kowalska- gospodarka odpadami- pok. 207, tel. (68) 470 73 04- zastępstwo: Kaja Kosznik.
VI. Referat Inwestycji i Infrastruktury (RI).
Kierownik Referatu – Piotr Dziok- drogi i oświetlenie – pok. 212, tel. (68) 470-73-10,
1) inspektor Jan Fiałka – wodociągi i melioracje – pok. 208, tel. (68) 470-73-09,
2) inspektor Tadeusz Polak- Ochotnicze Straże Pożarne- pok. 208, tel. (68) 470 73 09
3) podinspektor Marcin Wójcik - ds. budownictwa, inwestycji gminnych - pok. 208, tel. (68) 413 58 01
VII. Referat Finansowy (FIN).
Zastępca Skarbnika Gminy- Katarzyna Kalkowska- pok. 104, tel. (68) 470-73-36.
1) inspektor Anna Trojanowska - prowadzenie komputerowej ewidencji wydatków budżetowych– pok. 104, tel. (68) 470-73-07,
2) podinspektor Izabela Pracoń - prowadzenie ewidencji pozostałych środków trwałych i wyposażenia, ewidencja podatku VAT– pok. 104, tel. (68) 470-73-07
3) inspektor Aurelia Haznar – obsługa kasy – pok. 104, tel. (68) 470-73-34.
4) inspektor Urszula Libertowska- prowadzenie komputerowej ewidencji dochodów, wystawianie faktur VAT- pok. 104, tel. (68) 470 73 23,
5) podinspektor Stanisława Myśków- opłaty za wodę, podatki - pok. 103, tel. (68) 470-73- 31,
6) podinspektor Beata Wesołowska - płace - pok. 213, tel. (68) 470-73-16,
7) inspektor Katarzyna Nowicka – podatek: rolny, leśny, od nieruchomości (wymiar), ewidencja i rozliczanie należności podatkowych z tyt. podatku od środków transportowych - pok. 101, tel. (68) 470-73-13,
8) podinspektor Anna Sporys – podatek: rolny, leśny, od nieruchomości (wymiar- pok. 101, tel. (68) 470-73-11,
9) podinspektor Marzena Stromidło, zastępstwo pełni Monika Płóciennik - obsługa finansowo- księgowa opłat za gospodarowanie odpadami, czynsze lokalowe i mieszkaniowe - pok. 103, tel. (68) 470-73-31.
10) inspektor Eugenia Jeremicz - stanowisko ds. egzekucji pok. 203, tel. (68) 470-73-25.