Rejestr zmian
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Struktura organizacyjna
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2011-07-20 13:53:26 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Akapit nr - brak tytułu
STRUKTURA ORGANIZACYJNA URZĘDU GMINY ŻARY
I. Wójt Gminy- Wiesław POLIT, tel. 68 470 73 18.
II. Sekretarz Gminy- Radosław POGORZELEC, tel. 68 470 73 12.
III. Skarbnik Gminy- Agnieszka MAJ-SKOBELSKA, tel. 68 470 73 23.
VI. Referat Spraw Społeczno-Organizacyjnych (SO).
1) inspektor Jolanta Janiszewska- sekretariat- pok105, te. 68 470 73 00
2) inspektor Danuta Sławińska - kadry i szkolenia - pok. 202, tel. (68) 470-73-29,
3) inspektor Krystyna Micinowska – obsługa Rady Gminy – pok. 107, tel. (68) 470-73-17,
4) inspektor Joanna Ochocińska – ewidencja ludności, dowody osobiste – pok. 204, tel. (68) 470-73-24,
5) inspektor Barbara Gosławska– kultura, sport, turystyka, wynajem świetlic – pok. 201, tel. (68) 470-73-32,
6) inspektor Bożena Gąsiorowska – obrona cywilna – pok. 204, tel. (68) 470-73-30,
7) inspektor Anna Kochanowska – fundusze strukturalne, zamówienia publiczne, strona internetowa Urzędu, BIP – pok. 202, tel. (68) 470-73-27,
8) specjalista Ewa Kusion- obsługa urzędu- pok. 201, tel. (68) 470 73 35.
V. Referat Rozwoju Gminy i Ochrony Środowiska (RŚ).
Kierownik Referatu – Edyta Ciecierska – pok. 209, tel. (68) 470-73-28
1) inspektor Jan Fiałka – wodociągi i melioracje – pok. 213, tel. (68) 470-73-09,
2) inspektor Barbara Klisowska – ochrona środowiska – pok. 213, tel. (68) 470-73-15,
3) referent Paulina Reczuch – rolnictwo, handel i usługi rejestracji działalności gospodarczej– pok. 210, tel. (68) 470-73-22,
4) inspektor Monika Bazak- gospodarka komunalna i mieszkaniowa- pok. 210, tel 68 470-73-08,
5) inspektor Piotr Dziok – drogi i oświetlenie – pok. 208, tel. (68) 470-73-10,
6) podinspektor Agnieszka Nogas– planowanie i zagospodarowanie przestrzenne – pok. 208, tel. (68) 470-73-14,
7) inspektor Tadeusz Polak- Ochotnicze Straże Pożarne- pok. 208, tel. 68 470 73 10
8) podinspektor Paulina Kowalska- gospodarka odpadami- pok. 207, tel. 68 470 73 04
9) referent Mariusz Myśliwy- ds. budownictwa, inwestycji gminnych i kontroli przestrzegania regulamiu utrzymania czystości gminy- pok. 207, tel. 68 470 73 04.
VI. Referat Finansowy (FK).
Kierownik Referatu – Barbara Karpowicz- zastępstwo Agnieszka Paluch- Dybek pok. 101, tel. (68) 470-73-11,
1) referent Stanisław Myśków - prowadzenie ewidencji pozostałych środków trwałych i wyposażenia, wystawianie faktur VAT– pok. 104, tel. (68) 470-73-07
2) inspektor Anna Trojanowska - prowadzenie komputerowej ewidencji wydatków budżetowych, wystawianie faktur VAT – pok. 104, tel. (68) 470-73-07,
3) inspektor Aurelia Haznar – obsługa kasy – pok. 104, tel. (68) 470-73-34.
4) inspekto Urszula Libertowska- czynsze lokalowe, mieszkaniowe, opłaty za wodę- pok. 103, tel 68 470-73- 31,
5) inspektor Barbara Sazon - płace - pok. 211, tel. (68) 470-73-16,
6) inspektor Katarzyna Nowicka – podatek: rolny, leśny, od nieruchomości (wymiar), ewidencja i rozliczanie należności podatkowych z tyt. podatku od środków transportowych - pok. 101, tel. (68) 470-73-13,
7) podinspektor Marzena Stromidło- obsługa finansowo- księgowa opłat za gospodarowanie odpadami- pok. 103, tel. 68 470-73-31- zastępstwo: referent Małgorzata Kaźmierczak.
9) inspektor Katarzyna Kalkowska- prowadzenie komputerowej ewidencji dochodów, wprowadzanie zmian do budżetu- pok. 104, tel. 68 470-73-36.
Samodzielne stanowisko ds. Egzekucji
inspektor Eugenia Jeremicz - pok. 203, tel. (68) 470-73-25.